ΕΠΣ Έβρου: Αυτοί σφυρίζουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Έβρου: Αυτοί σφυρίζουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές στους αγώνες της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία, της 23ης στον Νότιο Όμιλο της Β’ Κατηγορίας και της 21ης και προτελευταίας σε Βόρειο και Κεντρικό Όμιλο στην Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ
22η Αγωνιστική
Α.Ο Ποντιακός-Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σταφυλας, Μπρίμπος, Τουντζιαράκης)
Ατρόμητος Ασπρονερίου-Έβρος Σουφλίου (Δαλαμπούρας, Σιβούδης, Τσίκας)
Θράκη Φερών-Α.Ο Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Χ. Στρατούδης, Κονταρας)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Κυριαζίδης, Σουμάκας, Κωνσταντακάκης)
Ιπποκράτης -Α.Ε. Διδυμοτείχου (Σιβούδης, Τερζόπουλος, Γεωργακούδης)
Ορέστης Ορεστιάδας-Άρδας Καστανεών (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Απιδόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
21η Αγωνιστική
Σάββατο 06/05, 17:00
Θύελλα Κυπρίνου-Ένωση Οινόης (Δαλαμπούρας, Διαμαντής, Θεοδωρακέλης)
Ομόνοια Φυλακίου-Ασπίδα Θουρίου (Δαλης, Τσομπανίδης, Τσίκας)
ΑΟ Νεοχωρίου-Π.Α.Ε. Ριζίων (Σουβαρας, Χ. Στρατούδης, Γιαννόπουλος)

Κυριακή 07/05, 11:00
Ακρίτας Ορμενίου – Ορφέας Δικαίων (Απιδόπουλος, Χρ. Κίτσος, Χατζόπουλος)
Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Στέρνας (Δαλαμπούρας, Δαλης, Ζανιας)

Κυριακή 07/05, 17:00
Π.Α.Ε. Πενταλόφου – Δόξα Ορεστιάδας (Διαμαντής, Καλαιτζίδης, Χατζόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
21η Αγωνιστική

Σάββατο 06/05, 17:00
Πυρσός Σιδηρούς – AΟ Τυχερού (Σιβούδης, Σταγγόπουλος, Πανταζόπουλος)
Δόξα Ελληνοχωρίου – Θύελλα Παλιουρίου (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Χρ. Κίτσος)
Ορφέας Σοφικού – Ακρίτας Δαδιάς (Σημίδης, Κεσούδης, Κωνσταντακάκης)

Κυριακή 07/05, 17:00
ΟΦΙ Ισαακίου – Δόξα Δόξας (Δαλης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Αρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) (Βασιλόπουλος, Παπας, Κελεσίδης)
Αναγέννηση Μεταξάδων − Ένωση Κυανής Ασβεστάδων 0-3 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
23η Αγωνιστική

Σάββατο 06/05, 17:00
Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Μοναστηρακίου (Παπαδόπουλος, Τουντζιαράκης, Σαμουρκασίδης)
ΠΑΕ Νίψας – Νίκη Απαλού (Βασιλόπουλος, Καραισκος, Κ. Κίτσος)
ΑΟ Μάκρης – Ασπίδα Βρυσούλας (Β. Στρατούδης, Παπάς, Τρύπης)

Κυριακή 07/05, 11:00
ΑΕ Ν. Χιλής – ΑΟ Δορίσκου (Σιδηρόπουλος, Παλαιοπάνης, Ναζιρόπουλος)
ΑΕΚ Έβρου – ΑΟ Αγνάντια (Κ20 Εθνικού Αλεξ/πολης) (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Θάνος)

Τετάρτη 10/05, 17:00
ΑΟ Αρίστεινου-Α.Ο.Καππαδοκών (Στρατούδης, Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: ΑΟ Μαΐστρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Δείτε τη συνέχεια ΕΔΩ από το thrakisports.gr

 

Μοιραστείτε το άρθρο

Απάντηση