Τα Χειμερινά δρομολόγια των Υπεραστικών Λεωφορείων της ΚΤΕΛ Ν. ΕΒΡΟΥ Α.Ε. τα οποία έχουν ισχύ αναδρομικά από 11-09-2017 μέχρι 17-06-2018, εγκρίθηκαν από την αρμόδια Διευύθυνση Μεταφορών της Περιφέρειας Έβρου.
Πίνακας χειμερινών δρομολογίων των Υπεραστικών λεωφορείων ΚΤΕΛ Νομού Έβρου ΑΕ ισχύοντα από 11 Σεπτεμβρίου 2017 έως 17 Ιουνίου 2018
ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Υπερταχέα δρομολόγια: 10.00, 22.00.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Ταχέα δρομολόγια: 5.15 (Εκτός Κυριακής και Αργιών)
8.00 διερχόμενο, 11.00 διερχόμενο, 14.00, 16.30 διερχόμενο, 18.00 μόνο Παρασκευή και Κυριακή,
18.45.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑ: 18.45 (ταχύ δρομολόγιο) μόνο Παρασκευή.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΠΛΑΚΑ – ΔΙΚΕΛΑ – ΑΤΑΡΝΗ – ΑΥΡΑ – ΚΟΜΑΡΟΣ – ΠΕΡΑΜΟΣ – ΜΕΣΤΗ
– ΒΕΛΚΙΟ –ΑΡΣΑΚΙΟ – ΣΑΠΠΕΣ – ΠΙΣΤΟ – ΛΟΦΑΡΙΟ – ΠΡΩΤΑΤΟ – ΑΡΙΣΒΗ – ΑΡΑΤΟΣ –
ΑΝΘΟΧΩΡΙ – ΘΡΥΛΛΟΡΙΟ – ΡΟΔΙΤΗΣ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ: 6.30, 9.45, 11.15, 18.30.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΤΑΥΡΗ –
ΘΥΜΑΡΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΣΤ. ΦΥΛΑΚΤΟ – ΛΥΡΑ – ΣΤ. ΛΑΓΥΝΑ – ΛΥΚΟΦΗ –
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΛΑΒΑΡΑ – ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΑΜΟΡΙΟ – ΨΑΘΑΔΕΣ –
ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΕΡΓ. ΖΑΧΑΡΗΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 4.45, 6.30, 7.45, 8.45, 10.00,
11.30, 12.30, 14.30, 15.30, 17.00, 19.00, 20.45.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ –ΦΕΡΕΣ –ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΤΥΧΕΡΟ – ΦΥΛΑΚΤΟ – ΛΑΓΥΝΑ– ΛΥΚΟΦΗ –
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΛΑΒΑΡΑ – ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΑΜΟΡΙΟ – ΨΑΘΑΔΕΣ –
ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΕΡΓ. ΖΑΧΑΡΗΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 8.45,11.30, 19.00.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΟΡΙΣΚΟΣ – ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΠΕΠΛΟΣ – ΚΗΠΟΙ –
ΓΕΜΙΣΤΗ: 6.40, 11.30 ( με ανταπόκ. Φέρες )13.30, 19.00.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΤΑΥΡΗ –
ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΤΥΧΕΡΟ: 6.30 (με ανταπόκριση Προβατώνα), 8.45, 11.30, 13.30, 19.00.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΛΕΥΚΙΜΗ: 6.30 (με ανταπόκριση Προβατώνα), 13.30.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΤΑΥΡΗ –
ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΤΥΧΕΡΟ – ΛΑΓΥΝΑ – ΣΟΥΦΛΙ: 6.30 (με ανταπόκριση Προβατώνα), 8.45,
11.30, 19.00.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΙΤΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙ: 6.30 (με ανταπόκριση Στ. Τριφυλλίου), 13.30.
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΟΡΙΣΚΟ: 6.40, 7.45, 13.30, 19.00.
ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΤΑΥΡΗ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΦΥΛΑΚΤΟ – ΛΥΡΑ – ΛΑΓΥΝΑ – ΛΥΚΟΦΗ
– ΔΑΔΙΑ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΛΑΒΑΡΑ – ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΑΜΟΡΙΟ –
ΨΑΘΑΔΕΣ – ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΥΡΕΑ – ΑΣΗΜΕΝΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ –
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 5.10, 7.00, 8.15, 9.15, 10.30, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 17.30, 19.30, 21.10.
ΦΕΡΕΣ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΠΕΠΛΟΣ – ΚΗΠΟΙ – ΓΕΜΙΣΤΗ: 7.10, 8.30(Δευτέρα), 10.00 (Δευτέρα),
11.55, 14.00, 19.25.
ΦΕΡΕΣ – ΚΑΒΥΣΟΣ: (Δευτέρα) 7.30, 12.30.
ΦΕΡΕΣ – ΠΥΛΑΙΑ – ΜΕΛΙΑ: (Δευτέρα) 7.30, 12.30.
ΦΕΡΕΣ – ΤΥΧΕΡΟ: 6.55 (με ανταπόκριση Προβατώνα), 9.15, 12.00, 14.00, 19.25.
ΦΕΡΕΣ – ΛΕΥΚΙΜΗ: 6.55 (με ανταπόκριση Προβατώνα), 14.00.
ΦΕΡΕΣ – ΙΤΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙ: 6.35 (Μόνο Δευτέρα) 6.55 (με ανταπόκριση Προβατώνα), , 11.00
(Μόνο Δευτέρα), 14.00.
ΦΕΡΕΣ – ΠΟΡΟΣ: (Δευτέρα) 8.30, 12.00.
ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΛΕΥΚΙΜΗ: 6.55, 13.45.
ΤΥΧΕΡΟ – ΣΟΥΦΛΙ: 7.20, 9.30, 12.15, 19.45.
ΤΥΧΕΡΟ – ΣΟΥΦΛΙ – ΔΙΔ/ΧΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.20, 9.25, 19.40.
4
ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΛΑΒΑΡΑ – ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΑΜΟΡΙΟ – ΨΑΘΑΔΕΣ – ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΟΥΡΙΟ –
ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΕΡΓ. ΖΑΧΑΡΗΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 5.45, 7.20, 8.15, 8.45, 9.55, 11.00, 12.30, 13.30,
15.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΑΓΡΙΑΝΗ – ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ – ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ – ΚΟΡΥΜΒΟ: 12.00
(μόνο Παρασκευή), 14.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΜΑΝΔΡΑ – ΑΓΡΙΑΝΗ – ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ – ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ – ΜΙΚ.
ΔΕΡΕΙΟ: 11.30, 14.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – ΣΙΔΗΡΩ: 6.30, 14.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΡΟΥΣΣΑ – ΓΟΝΙΚΟ : 14.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΜΕΓ. ΔΕΡΕΙΟ: 11.30 (μόνο Παρασκευή), 14.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΔΑΔΙΑ: 7.20, 11.30, 14.00.
ΣΟΥΦΛΙ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΛΥΚΟΦΗ – ΛΑΓΥΝΑ – ΦΥΛΑΚΤΟ – ΤΥΧΕΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ:
7.50, 9.20 (Παρασκευή), 9.35, 11.00 (Παρασκευή), 11.20, 14.20, 16.30, 18.50.
ΣΟΥΦΛΙ – ΛΑΓΥΝΑ – ΤΥΧΕΡΟ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 7.50, 9.35, 11.20, 14.20, 16.30, 18.50.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 6.40, 8.00, 9.20, 10.30, 11.40, 12.50, 14.00,
15.00, 16.00, 17.00, 18.30, 20.30, 22.00.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΙΣΑΑΚΙΟ – ΠΡΑΓΓΙ – ΠΕΤΡΑΔΕΣ – ΠΥΘΙΟ – ΡΗΓΙΟ: 7.15, 10.30, 13.00, 14.30.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΑΣΗΜΕΝΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ: 7.45, 11.30, 14.30.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΥΡΕΑ – ΛΑΓΟ: 7.15, 10.30 (Μόνο Θυρέα), 14.30.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ – ΚΑΡΩΤΗ – ΜΑΝΗ – ΣΙΤΑΡΙΑ – ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ – ΣΙΤΟΧΩΡΙ: 6.55,
11.30, 14.30.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ – ΚΑΡΩΤΗ – ΜΑΝΗ – ΕΥΓΕΝΙΚΟ: 11.30 .
ΔΙΔ/ΧΟ – ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ – ΚΑΡΩΤΗ – ΜΑΝΗ – ΕΥΓΕΝΙΚΟ – ΕΛΑΦΟΧΩΡΙ – ΔΟΞΑ – ΛΑΔΙ
– ΠΟΛΙΑ – ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ: 6.10, 10.30, 13.00, 14.30, 18.00.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ – ΚΥΑΝΗ – ΒΡΥΣΙΚΑ – ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ – ΣΑΥΡΑ – ΙΑΤΡΑΔΕΣ –
ΠΑΛΙΟΥΡΙ – ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ: 6.35, 10.30, 13.00, 14.30, 18.00.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ – ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ: 7.30, 11.30 (Τρίτη & Παρασκευή), 14.30.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 9.30, 12.30, 13.30,18.00.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΡΗΓΙΟ – ΠΥΘΙΟ – ΠΕΤΡΑΔΕΣ –
ΠΡΑΓΓΙ – ΙΣΑΑΚΙΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 14.30.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟ – ΛΕΠΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΟ – ΦΥΛΑΚΙΟ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ –
ΚΥΠΡΙΝΟ – ΚΟΜΑΡΑ – ΕΛΙΑ – ΠΛΑΤΗ – ΣΠΗΛΑΙΟ – ΔΙΚΑΙΑ: 6.45, 11.15, 13.30 14.40, (14.40
ΑΡΖΟ – ΚΑΝΑΔΑ).
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟ – ΛΕΠΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΟ – ΦΥΛΑΚΙΟ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ –
ΚΥΠΡΙΝΟ – ΚΟΜΑΡΑ – ΕΛΙΑ – ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ – ΠΕΤΡΩΤΑ – ΟΡΜΕΝΙΟ – ΠΤΕΛΕΑ –
ΠΑΛΛΗ – ΔΙΚΑΙΑ: 6.45, 14.40.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟ – ΛΕΠΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ – ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ: 7.50, 11.30
(μόνο Τρίτη), 14.30.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟ – ΛΕΠΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΟ – ΧΑΝΔΡΑ – ΜΕΓ. ΔΟΞΙΠΑΡΑ –
ΜΙΚΡΗ ΔΟΞΙΠΑΡΑ – ΧΕΛΙΔΩΝΑ – ΖΩΝΗ: 6.10, 13.00.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΠΥΡΓΟ – ΛΕΠΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΟ – ΦΥΛΑΚΙΟ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ –
ΚΥΠΡΙΝΟ – ΚΟΜΑΡΑ: 6.45, 11.15, 13.30, 14.40, 17.30.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ – ΡΙΖΙΑ – ΚΕΡΑΜΟ: 6.40, 13.00.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ – ΡΙΖΙΑ: 6.40, 8.30, 10.30, 13.00, 15.30, 19.00.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΣΑΚΟ – ΚΑΒΥΛΗ – ΣΤΕΡΝΑ: 7.40, 11.00, 13.10, 16.40, 19.45.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΣΑΚΟ – ΚΑΒΥΛΗ – ΒΥΣΣΑ: 7.00, 7.50, 9.50, 12.30, 14.30, 16.40, 19.45.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: Ταχέα δρομολόγια 5.45, 9.00, 14.30.
ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.00 EXPRESS
ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ
ΑΘΗΝΑ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 17.00 ταχύ δρομολόγιο ( μόνο Σάββατο)
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: Ταχέα δρομολόγια : 8.00, 13.00,15.00,16.30,19.00, 23.59
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: Υπερταχέα δρομολόγια : 10.30.
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: Ταχέα δρομολόγια :13.00 ,15.00,16.30, 19.00, 23.30
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: Υπερταχέα δρομολόγια : 16.00 (εκτός Σαββάτου).
5
ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΡΟΔΙΤΗΣ – ΘΡΥΛΛΟΡΙΟ – ΑΝΘΟΧΩΡΙ – ΑΡΑΤΟΣ – ΑΡΙΣΒΗ – ΠΡΩΤΑΤΟ –
ΛΟΦΑΡΙΟ – ΠΙΣΤΟ – ΣΑΠΠΕΣ – ΑΡΣΑΚΙΟ – ΒΕΛΚΙΟ – ΜΕΣΤΗ – ΠΕΡΑΜΟΣ – ΚΟΜΑΡΟΣ
– ΑΥΡΑ – ΑΤΑΡΝΗ – ΔΙΚΕΛΑ – ΠΛΑΚΑ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 8.45, 11.30, 12.30, 20.10.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΕΡΓ. ΖΑΧΑΡΗΣ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΔΙΔ/ΧΟ – ΨΑΘΑΔΕΣ – ΑΜΟΡΙΟ –
ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΛΑΒΑΡΑ – ΜΑΝΔΡΑ – ΣΟΥΦΛΙ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΛΥΚΟΦΗ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ
– ΘΥΜΑΡΙΑ – ΤΑΥΡΗ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΦΕΡΕΣ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΟΥΤΡΑ
– ΑΝΘΕΙΑ – ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ – ΑΠΑΛΟΣ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 5.45, 7.00, 7.45, 8.45, 10.30, 11.30,
12.30, 13.30, 14.40, 15.40, 16.30, 18.00, 19.45.
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΡΗΓΙΟ – ΠΥΘΙΟ – ΠΕΤΡΑΔΕΣ –
ΠΡΑΓΓΙ – ΙΣΑΑΚΙΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 14.30.
ΔΙΚΑΙΑ – ΣΠΗΛΑΙΟ – ΠΛΑΤΗ – ΕΛΙΑ – ΚΟΜΑΡΑ – ΚΥΠΡΙΝΟ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ –
ΦΥΛΑΚΙΟ – ΒΑΛΤΟ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΠΤΗ – ΠΥΡΓΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 6.45 (ΑΡΖΟ-ΚΑΝΑΔΑ):
8.15, 10.15, 14.45.
ΔΙΚΑΙΑ – ΠΑΛΛΗ – ΠΤΕΛΕΑ – ΟΡΜΕΝΙΟ – ΠΕΤΡΩΤΑ – ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ – ΕΛΙΑ – ΚΟΜΑΡΑ –
ΚΥΠΡΙΝΟ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ – ΦΥΛΑΚΙΟ – ΒΑΛΤΟ – ΝΟΕΧΩΡΙ – ΛΕΠΤΗ – ΠΥΡΓΟ –
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ:
6.45, 14.30.
ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΠΤΗ – ΠΥΡΓΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 8.10, (11.50
μόνο Τρίτη), 14.50.
ΖΩΝΗ – ΧΕΛΙΔΩΝΑ – ΜΙΚΡΗ ΔΟΞΙΠΑΤΑ – ΜΕΓ. ΔΟΞΙΠΑΡΑ – ΧΑΝΔΡΑ – ΒΑΛΤΟΣ –
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΠΤΗ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 6.50, 13.45.
ΚΟΜΑΡΑ – ΚΥΠΡΙΝΟΣ – ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ – ΦΥΛΑΚΙΟ – ΒΑΛΤΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ – ΛΕΠΤΗ –
ΠΥΡΓΟΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.20, 8.35, 10.35, 15.15, 18.00.
ΚΕΡΑΜΟ – ΡΙΖΙΑ – ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.00, 13.30.
ΡΙΖΙΑ – ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.10 , 8.50, 10.50, 13.40, 15.50, 19.20.
ΣΤΕΡΝΑ – ΚΑΒΥΛΗ – ΣΑΚΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.55, 11.15, 13.25, 20.10,
ΒΥΣΣΑ – ΚΑΒΥΛΗ – ΣΑΚΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 7.15, 8.05, 10.05, 12.45, 14.45, 16.55, 20.00.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΨΑΘΑΔΕΣ – ΑΜΟΡΙΟ – ΚΙΣΣΑΡΙΟ – ΛΑΒΑΡΑ – ΜΑΝΔΡΑ – ΣΟΥΦΛΙ –
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ –ΛΥΚΟΦΗ – ΛΥΡΑ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΘΥΜΑΡΙΑ – ΤΑΥΡΗ – ΑΡΔΑΝΙΟ –
ΦΕΡΕΣ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΟΥΤΡΑ – ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ – ΑΠΑΛΟΣ –
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 6.05, 7.20, 8.10, 9.10, 10.50, 11.50, 12.50, 13.50, 15.00, 16.00, 16.50, 18.20, 20.05.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 6.40 , 10.30, 12.50.
ΔΙΔ/ΧΟ – ΙΣΑΑΚΙΟ – ΠΡΑΓΓΙ – ΠΕΤΡΑΔΕΣ – ΠΥΘΙΟ – ΡΗΓΙΟ – ΣΟΦΙΚΟ – ΘΟΥΡΙΟ –
ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 10.30.
ΡΗΓΙΟ – ΠΥΘΙΟ – ΠΕΤΡΑΔΕΣ – ΠΡΑΓΓΙ – ΙΣΑΑΚΙΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 7.45, 11.45, 13.30, 15.00.
ΣΟΦΙΚΟ – ΑΣΗΜΕΝΙΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 8.00, 11.45, 14.45.
ΛΑΓΟΣ – ΘΥΡΕΑ – ΔΙΔ/ΧΟ: 7.30, 14.35.
ΣΙΤΟΧΩΡΙ – ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ – ΣΙΤΑΡΙΑ – ΜΑΝΗ – ΚΑΡΩΤΗ – ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ – ΔΙΔ/ΧΟ: 7.25, 12.00,
15.00.
6
ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ – ΠΟΛΙΑ – ΛΑΔΗ – ΔΟΞΑ – ΕΛΑΦΟΧΩΡΙ – ΕΥΓΕΝΙΚΟ – ΜΑΝΗ – ΚΑΡΩΤΗ –
ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ – ΔΙΔ/ΧΟ: 6.50, 11.20, 13.40, 15.15, 19.00.
ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΙ – ΙΑΤΡΑΔΕΣ – ΣΑΥΡΑ – ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ – ΒΡΥΣΙΚΑ – ΚΥΑΝΗ –
ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 7.20, 8.30 (Μόνο Τρίτη), 11.20, 13.40, 15.15.
ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ – ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ – ΔΙΔ/ΧΟ: 7.50, 11.50 (μόνο Τρίτη) , 14.50.
ΣΟΥΦΛΙ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΛΥΚΟΦΗ – ΛΥΡΑ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ – ΘΥΜΑΡΙΑ – ΤΑΥΡΗ –
ΑΡΔΑΝΙΟ – ΦΕΡΕΣ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΟΥΤΡΑ – ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ –
ΑΠΑΛΟ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 6.35, 8.35, 12.20, 13.20, 15.30, 17.20, 20.30.
ΣΟΥΦΛΙ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ – ΛΥΚΟΦΗ – ΛΑΓΥΝΑ – ΦΥΛΑΚΤΟ – ΤΥΧΕΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΩΝΑ
– ΘΥΜΑΡΙΑ – ΤΑΥΡΗ – ΑΡΔΑΝΙΟ – ΦΕΡΕΣ – ΣΤ. ΔΟΡΙΣΚΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΟΥΤΡΑ
– ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ – ΑΠΑΛΟ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 7.50, 9.35, 11.20, 14.20, 16.30, 18.50.
ΚΟΡΥΜΒΟ – ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ – ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ – ΑΓΡΙΑΝΗ – ΜΑΝΔΡΑ – ΣΟΥΦΛΙ: 6.45.
ΜΕΓ. ΔΕΡΕΙΟ– ΚΥΡΙΑΚΗ – ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ – ΑΓΡΙΑΝΗ – ΜΑΝΔΡΑ – ΣΟΥΦΛΙ: 6.30, 12.45
(μόνο Παρασκευή).
ΜΙΚΡ. ΔΕΡΕΙΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ – ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ – ΑΓΡΙΑΝΗ – ΜΑΝΔΡΑ – ΣΟΥΦΛΙ: 6.45,
12.15.
ΔΑΔΙΑ – ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ -ΣΟΥΦΛΙ: 7.45, 11.45, 14.10.
ΛΕΥΚΙΜΗ – ΣΟΥΦΛΙ: 6.55 .
ΤΥΧΕΡΟ – ΣΟΥΦΛΙ: 7.20, 7.50, 9.35, 19.50.
ΦΕΡΕΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 6.10, 7.00, 8.10, 8.30, 9.10, 10.20, 12.10, 12.50, 14.00,
14.50, 15.50, 17.10, 17.45, 19.30, 20.20, 21.05.
ΓΕΜΙΣΤΗ – ΚΗΠΟΙ – ΠΕΠΛΟΣ – ΒΡΥΣΟΥΛΑ – ΦΕΡΕΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ:
7.30, 12.20, ( με ανταπόκ. Φερες ), 14.20, 19.50.
ΚΑΒΥΣΟΣ – ΦΕΡΕΣ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: (Δευτέρα) 8.00, 13.00.
ΜΕΛΙΑ – ΠΥΛΑΙΑ – ΦΕΡΕΣ: (Δευτέρα) 7.45, 13.00.
ΤΥΧΕΡΟ – ΦΕΡΕΣ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 6.55 (αντ. Φέρες), 8.10, 10.05, 11.40, 14.40, 16.40, 19.00.
ΛΕΥΚΙΜΗ – ΦΕΡΕΣ: 14.40 .
ΙΤΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙ – ΦΕΡΕΣ: 7.05, 13.35 (με ανταπόκριση Στ. Τριφυλλίου).
ΠΟΡΟΣ – ΦΕΡΕΣ: 7.10, 8.40, 12.10 (Δευτέρα).
ΔΟΡΙΣΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ: 7.10, 9.10.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Τις Κυριακές και Αργίες δεν πραγματοποιούνται:
1. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ το δρομολόγιο των 7.45, 10.00.
2. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΛΈΥΚΙΜΗ – ΤΥΧΕΡΟ το δρομολόγιο των 6.10, 11.30.
3. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΙΤΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙ – ΤΥΧΕΡΟ το δρομολόγιο των 13.30.
4. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΓΕΜΙΣΤΗ τα δρομολόγια των 6.40, 8.00, 13.30.
5. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ το δρομολόγιο των 6.30 & 9.45 .
6. Της περιφέρειας ΦΕΡΩΝ τα δρομολόγια ΜΕΛΙΑΣ – ΠΟΡΟΥ – ΚΑΒΥΣΣΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ.
7. ΣΑΒΒΑΤΟ και ΚΥΡΙΑΚΗ τα δρομολόγια του ΚΟΡΥΜΒΟΥ – ΣΙΔΗΡΟΥ – ΔΑΔΙΑΣ – ΔΕΡΕΙΟΥ –
ΡΟΥΣΣΑΣ – ΓΟΝΙΚΟΥ.
8. Της περιφέρειας ΔΙΔ/ΧΟΥ εκτός των δρομολογίων ΚΥΠΡΙΝΟΥ 8.30, 14.00, ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ 7.15,
13.00, 18.00, και ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ 12.00.
9. ΔΙΔ/ΧΟ – ΘΟΥΡΙΟ – ΧΕΙΜΩΝΙΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ: 6.40 , 8.40, 9.20.
10. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ το δρομολόγιο των 8.45.
11. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΒΥΣΣΑ 12.30, 17.30.
12. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ – ΣΤΕΡΝΑ 17.30.
13. Της περιφέρειας ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ – ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ – ΔΟΞΙΠΑΡΑΣ – ΖΩΝΗΣ –
ΠΥΘΙΟΥ – ΣΤΕΡΝΑΣ – ΠΕΤΡΩΤΩΝ – ΔΙΚΑΙΩΝ και ΚΕΡΑΜΟΥ εκτός των δρομολογίων ΡΙΖΙΑ –
ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ – ΣΑΚΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΟΣ των 12.30, 17.30.
7
Kατά τις παρακάτω ημέρες εκτελούνται τα δρομολόγια
Κάθε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΠΕΡΑΜΑ – ΜΕΣΤΗ – ΣΑΠΠΕΣ 8.10.
Κάθε ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ & ΑΡΓΙΕΣ από ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΦΕΡΕΣ – ΓΕΜΙΣΤΗ 11.30, 19.00.
Κάθε ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ από ΦΕΡΕΣ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 7.00, 9.00, 10.10, 12.50, 13.50, 15.50,
17.10, 17.45, 19.30, 20.15, 21.05.
Κάθε ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ από ΦΕΡΕΣ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 7.00, 8.15 (μόνο Σάββατο) , 9.15, 12.00,
13.00, 15.00, 16.00, 17.30, 19.30, 21.10.
Καθημερινά ΔΙΔ/ΧΟ – ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 20.30
Κάθε ΣΑΒΒΑΤΟ – ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ των 6.30 γίνεται 7.30
Κάθε ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΡΓΙΕΣ από ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ 6.30 γίνεται 7.45.
Κάθε ΣΑΒΒΑΤΟ – ΚΥΡΙΑΚΗ – ΑΡΓΙΕΣ από ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ προς ΤΥΧΕΡΟ των 13.30 γίνετε 15.30
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ