ΔΕΙΤΕ το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α’κατηγορίας ΕΠΣ Έβρου

ΔΕΙΤΕ το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α’κατηγορίας ΕΠΣ Έβρου

Το διήμερο 29-30 Σεπτεμβρίου ξεκινάει η διεξαγωγή του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Έβρου, η κλήρωση του οποίου πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Κυριακής στην αίθουσα του Επιμελητηρίου ΄Εβρου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών, έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 12η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ορέστης Ορεστιάδας
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανέων
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Θράκη Φερών – Ορφέας Σοφικού
ΠΑΕ Νίψας – Ποντιακός

2η αγωνιστική 13η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – ΠΑΕ Νίψας
Α.Ο. Νεοχωρίου – Θράκη Φερών
Α.Ο. Ποντιακός – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Άρδας Καστανεών – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
Ορέστης Ορεστιάδας – Ορφέας Σοφικού

3η αγωνιστική 14η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – ΠΑΕ Νίψας
Θράκη Φερών – Α.Ο. Ποντιακός
Ορέστης Ορεστιάδας – Α.Ο. Νεοχωρίου
Ορφέας Σοφικού – Άρδας Καστανεών
ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου

4η αγωνιστική 15η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Α.Ε.Κ. Έβρου
Α.Ο. Ποντιακός – Ορέστης Ορεστιάδας
Άρδας Καστανεών – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – ΠΑΕ Νίψας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Θράκη Φερών
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Σοφικού

5η αγωνιστική 16η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Έβρος Σουφλίου
Α.Ο. Νεοχωρίου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Άρδας Καστανεών – Α.Ο. Ποντιακός
Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ε. Διδυμοτείχου
ΠΑΕ Νίψας – Θράκη Φερών

6η αγωνιστική 17η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Α.Ε.Κ. Έβρου – ΠΑΕ Νίψας
Α.Ο. Ποντιακός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – Ορφέας Σοφικού
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Άρδας Καστανεών
Θράκη Φερών – Ορέστης Ορεστιάδας

7η αγωνιστική 18η

Α.Ο. Νεοχωρίου – Έβρος Σουφλίου
Α.Ο. Ποντιακός – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Άρδας Καστανεών – Θράκη Φερών
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ε.Κ. Έβρου
ΠΑΕ Νίψας – Ορέστης Ορεστιάδας

8η αγωνιστική 19η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – Α.Ο. Ποντιακός
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανεών
Ορφέας Σοφικού – ΠΑΕ Νίψας

9η αγωνιστική 20η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Θράκη Φερών
Α.Ο. Νεοχωρίου – Ορφέας Σοφικού
Α.Ο. Ποντιακός – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Έβρος Σουφλίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας
ΠΑΕ Νίψας – Άρδας Καστανεών

10η αγωνιστική 21η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου
Α.Ο. Νεοχωρίου – ΠΑΕ Νίψας
Άρδας Καστανεών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Θράκη Φερών – Έβρος Σουφλίου
Ορέστης Ορεστιάδας – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ο. Ποντιακός

11η αγωνιστική 22η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Άρδας Καστανεών
Α.Ο. Ποντιακος – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – Ορέστης Ορεστιάδας
Ένωση Άνθειας/Αρίστεινου – Ορφέας Σοφικού
Θράκη Φερών – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΠΑΕ Νίψας

Αφήστε το σχόλιό σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

*